KURUMSAL

Firmamız Hakkında

2008 yılında şahıs firması olarak kurulan ve inşaat sektöründe SE-FA MADENCİLİK MİMARLIK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT TURZİM NAKLİYAT İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  tüzel kişiliğinde kurumsallaşan firmamız, kamu ve özel sektör taahhüt, yapım ve üretim işlerinde ülke ekonomisine katma değer yaratarak  stratejik hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Bünyesindeki iştirakleriyle sektöründe birçok projeyi hayata geçirmektedir.

Mühendislik disiplinlerinden ödün vermeden, kalite yönetim sistemi standardının tüm şartlarına uyarak verimliliği arttırmak, gerçekleştirilen projeyi zamanında, gerekli şartnamelere uygun ve belirlenen değerlerde sunma vizyonuyla, inşaat sektörüne ve ülke ekonomisine sağlayacağımız katma değerin bilinciyle Se-Fa Taahhüt çözüm getirme ve standartları yükseltme anlayışını geliştirmeyi prensip edinmiştir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmalarla ülkemizin büyük problemi olan alt yapı çözümlemeleri ile ve bitümlü sıcak karışım ve türevleri konularında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.

FİRMAMIZIN AMAÇ VE KONULARI

-İnşaat, taahhüt işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.

-Yurt içi ve yurt dışında hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek,

-Yurt içi ve yurt dışında her türlü yol stabilize çalışmaları, beton, yol, asfalt çalışmaları yapmak ve taahhütleri yerine getirmek.

-Şirket ihtiyacı için inşaat makineleri alet ve edevatlarını alabilir,  kiralayabilir, satabilir,  kiraya verebilir,  ithalatı, ihracatı ve pazarlamasını yapabilir.

-Şirket konusu ile ilgili her türlü iş makineleri, nakil vasıtaları,  çekiciler, deliciler, yükleyiciler, tesviye edici makineler, kepçeler, kompresörler gibi her çeşit taşıt ve araçların alımı, satımı ve ithalatını yapmak.

-Asfalt ve yol yapımı faaliyetleri, kamu ve özel yolların yapımı asfalt ve diğer kaplama yöntemleriyle kaplanması, tamiratlarının yapılması. Asfalt üretimi için tesis kurulması, asfalt üretimi, üretilmiş bulunan yol asfaltlarının toptan alınarak yol yapımı ve asfaltlama işinde kullanılması. Beton yollarının yapılması, bu konuyla ilgili her türlü kamu ve özel ihalelere teklifler verilmesi, tekliflerin değerlendirilmesi işin alınması yol yapımı ve asfaltlama konusunda mühendislik danışmanlık hizmetleri verilmesi proje çalışmalarının yapılması ve ticaretini yapmak.

-Şirket yurt içinde ve yurt dışında akaryakıt tesisleri kurabilir, işletebilir ve bu tesislerde otomotiv bakım onarımı yaptırabilir, bu tesisleri devredebilir.

-Doğal taş ürünleri, mıcır, inşaat taşı, taş tozu, mermer, kum, dolgu malzemeleri, kireç taşı gibi ürünlerin üretimini ve ticaretini yapmak.

Firmamız Hakkında